Для замовлення або консультації телефонуйте
 
(097) 777-555-0; (095) 677-555-0.
 

 

Що таке шамот?


 


Замовте зворотній дзвоник!Французьким словом chamotte позначають ряд матеріалів, що використовуються в промисловості, будівництві й навіть у мистецтві. Шамотна глина або ж шамотний камінь – це вогнетривкий матеріал, обпалений до втрати ним пластичності, буквально запечений під дією високої температури. Вихідними матеріалами в різних випадках виступають як глина (зокрема, каолін, що складається з мінералу каолініту), так і інші мінерали (кордун, циркон та інші силікати).

Шамот зменшує пластичність і деформацію готових матеріалів при висушуванні та обпалюванні. Як було сказано вище, вогнетривка глина використовується в будівництві (шамотна цегла) для укріплення і захисту бетонних та залізобетонних конструкцій, для конструювання домашніх печей та камінів, в декоративній кераміці та архітектурі (оформлення будівель і створення скульптур). Вважають, що якісні матеріали чи речі мають робити щось одне, але робити по-справжньому добре. Це повністю стосується і шамотної глини. Цей матеріал використовується в багатьох галузях нашого життя і покликаний робити лише одне – зміцнювати та захищати.

Мабуть, найпопулярніше застосування шамоту – це печі. Шамотна цегла достатньо надійна і невибаглива, має прекрасні теплоізоляційні властивості, приваблива зовні, тому все частіше використовується професіоналами для будівництва печей (може бути як головним, так і допоміжним матеріалом). Існує думка, що шамот оптимальний лише для промислових печей, але аж ніяк не побутових. Проте досвід будівельників і щасливих власників печей доводить, що вогнетривкий матеріал з екстравагантною назвою chamotte можна сміливо використовувати і вдома.

распечатать Головна Печі-каміни Варочні печі Печі-котли Печі на пелетах Димоходи Фотогалерея Відеогалерея Контакти вверх
 
© 2012 Магазин «Маркет Дім». Всі права застереженi.
Розробка сайтів — ABC.NET.UA
Рекламне агенство — компанія «Авеб»