Для замовлення або консультації телефонуйте
 
(097) 777-555-0; (095) 677-555-0.
 

 

Печі з водяним контуром: правильне підключення


 


Замовте зворотній дзвоник!Для початку треба визначитися з перевагами цієї печі порівняно зі звичайною. Така піч – це камінна топка з водяним контуром (подвійними стінками, простір між якими заповнений водою). Піч з’єднана з системою опалення, завдяки чому нагріта в печі вода може циркулювати по всьому будинку, обігріваючи кілька приміщень, навіть якщо вони знаходяться на різних поверхах. Також, незважаючи на суттєві початкові затрати, подібне рішення окупиться сторицею, так як є одним із найбільш економних та найефективніших за умови постійного використання.

Ця система безпосередньо прив’язана до електрики, тому Вам обов’язково буде потрібна розводка теплоносіїв по будинку, а також радіатори, насос, група безпеки та інші пристрої, необхідні для оптимальної роботи печі чи каміну з водяним контуром. Непогано, якщо у Вашому домі буде газовий чи електричний котел: система опалення ідеально підходить для паралельної роботи з цими котлами і дає змогу скоротити затрати на електроенергію майже втричі. До інших переваг печей з водяним контуром належать:

  • постійний температурний режим;
  • безперебійна робота систем опалення;
  • можливість підключення додаткових систем;
  • суттєва економія порівняно з більш традиційними способами опалення (газу та електрики);
  • естетична привабливість розпаленого каміну.

Усі елементи печі повинні бути підключені професіоналами з урахуванням всіх Ваших побажань та умов конкретних приміщень. Можемо Вас запевнити, що правильно налаштований камін з водяним контуром здатен творити дива: це і якісне рівномірне опалення всіх приміщень будинку, і можливість використання каміну для підігріву води на господарчі потреби і навіть для обігріву підлоги.

распечатать Головна Печі-каміни Варочні печі Печі-котли Печі на пелетах Димоходи Фотогалерея Відеогалерея Контакти вверх
 
© 2012 Магазин «Маркет Дім». Всі права застереженi.
Розробка сайтів — ABC.NET.UA
Рекламне агенство — компанія «Авеб»