Для замовлення або консультації телефонуйте
 
(097) 777-555-0; (095) 677-555-0.
 

 

Камінь для печі? Тільки талькохлорит


 


Замовте зворотній дзвоник!Якість та естетичний вигляд Вашої печі, головним чином, залежать від правильно підібраних матеріалів. Одним з абсолютних лідерів серед пічного каменю є талькохлорит, також відомий як тальковий камінь, талькокарбонат чи талькомагнезит. Це гірська порода, яка використовується як в архітектурі і скульптурі, так і в кераміці. Талькохлорит постачається в колотому (така форма підсилює пароутворення) і в шліфованому вигляді (останній варіант, до речі, значно сучасніший та естетичніший).

Незважаючи на те, що ринок переповнений різноманітними пропозиціями, талькохлорит є найоптимальнішим рішенням для печей завдяки цілій низці переваг. По-перше, це екологічно чистий матеріал, який не тільки не шкодить здоров’ю людей, але й сприятливо впливає на організм. По-друге, цей вид каменю легко оброблюється і має вражаючі якісні показники:

  • Точка плавлення – 1630–1640°C.
  • Питома теплоємність – 0,98 кДж/кг°C.
  • Теплопровідність – 6 Вт/м°C;
  • Теплове розширення – 0,001 %/°C.

Цей матеріал не деформується при високій температурі, забезпечує ефективне випаровування води і максимально швидко акумулює тепло, після чого повільно і рівномірно віддає його приміщенню.

Наприкінці знову повернемося до цілющих властивостей каменю. Талькохлорит сприяє правильній роботі дихальної та серцево-судинної систем, а його променеве випромінювання позитивно впливає на самопочуття людини. З огляду на те, що показники теплового випромінювання талькохлориту і людського тіла практично ідентичні й коливаються в межах 8–9 мікрон, його випромінювання здається ніжно оксамитовим і має релаксуючу дію.

распечатать Головна Печі-каміни Варочні печі Печі-котли Печі на пелетах Димоходи Фотогалерея Відеогалерея Контакти вверх
 
© 2012 Магазин «Маркет Дім». Всі права застереженi.
Розробка сайтів — ABC.NET.UA
Рекламне агенство — компанія «Авеб»