Для замовлення або консультації телефонуйте
 
(097) 777-555-0; (095) 677-555-0.
 

 

Schott Robax: круте вогнетривке скло


 


Замовте зворотній дзвоник!Скляна еволюція

Вогнетривке жароміцне скло для камінів з’явилося на ринку порівняно нещодавно, в другій половині ХХ століття. Його появу одразу тепло сприйняли любителі альтернативних систем опалення. Ідеться про боросилікатне скло, яке дає змогу виготовити дверцята для каміну будь-якого дизайну і насолоджуватися палаючим полум’ям, не хвилюючись про те, що іскри, які вилітають з нього, можуть спричинити пожежу. Окрім того, термостійке скло для каміну значно спрощує його експлуатацію і дає можливість більш рівномірно розподілити енергію вогню.

Скло для духовок, камінів та печей

Але як визначити, чия продукція дійсно гідна того, щоб опинитися у Вас удома?.. Допоможе в цьому абсолютний лідер ринку сучасної склокераміки німецька компанія Robax. Її скло Schott швидко завоювало визнання світових виробників камінів, і ось чому.

Schott Robax – це прозора склокераміка вищої проби, з якої виготовляють скло для печей, камінів і духовок абсолютно різних розмірів і кольорових рішень, зберігаючи при цьому фірмову якість матеріалу. Ми підкреслюємо – фірмову якість! Так, сьогодні існує чимало виробників, і кожен з них не втомлюється нагадувати про переваги свого товару, але наш багаторічний досвід свідчить про те, що термостійке скло від Robax – це справді круто.

Дверцята для печей і камінів №1

По-перше, низьке температурне розширення дає можливість цьому матеріалу витримувати температуру до +760°. По-друге, бездоганна теплопровідність не затримує те тепло, якого Ви, ввімкнувши камін, дійсно потребуєте. Ви можете вибрати як кольорове, так і тоноване чи повністю прозоре скло, при цьому останнє збереже свою прозорість протягом десятиліть! Ми гарантуємо і те, що 20-річний термін придатності цієї продукції – зовсім не порожній звук.

І наостанок, склокераміці Robux не загрожують різкі перепади температур. Наприклад, якщо в середині камінного скла температура буде досягати +500°, то на периферії – всього +50°, і така різниця абсолютно звична й оптимальна для по-справжньому якісного матеріалу. Перевірено компанією «Маркет Дім», дорогі друзі. А ми, перефразовуючи відомий фразеологізм, слів у камін не кидаємо.

распечатать Головна Печі-каміни Варочні печі Печі-котли Печі на пелетах Димоходи Фотогалерея Відеогалерея Контакти вверх
 
© 2012 Магазин «Маркет Дім». Всі права застереженi.
Розробка сайтів — ABC.NET.UA
Рекламне агенство — компанія «Авеб»