Для замовлення або консультації телефонуйте
 
(097) 777-555-0; (095) 677-555-0.
 

 

Правильне підключення печі до димоходу


 


Замовте зворотній дзвоник!Почнемо з найголовнішого: всім печам, камінам і навіть звичайним газовим колонкам необхідна ефективна утилізація повітря. Це правило номер один, що забезпечує не тільки Ваш комфорт, але й безпеку. Одна піч повинна бути розрахована на опалення максимум трьох приміщень, розміщених на одному поверсі (виняток становлять каміни з водяним контуром, про які ми поговоримо в окремій статті).

Норми пожежної безпеки – ще один життєво важливий нюанс. Печі і каміни не дозволяється розміщувати поблизу горючих матеріалів, при необхідності варто утеплювати стіни, з якими межує піч, аби запобігти появі конденсату. Також у кожної печі повинен бути свій димохід (димова труба чи окремий канал).

Для всіх конструкцій димоходу найважливішим є відведення диму максимально простим шляхом. Оптимально мати вертикальний димохід протяжністю не більш ніж 6 м з відводами під кутом до 45°. Якщо така конструкція неможлива, використовують коліна з трійниками, які можна легко чистити. Можливість простого очищення – це ще один дуже важливий пункт, на який треба обов’язково зважати, підключаючи піч до димоходу.

Особливу увагу варто приділити термоізоляції. Гарячий дим, що піднімається з печі, нагріває димохід, тому, якщо він знаходиться у безпосередній близькості до горючих матеріалів (зокрема стін і перекриттів), потрібно потурбуватися про термоізоляцію, яку найкраще забезпечує матеріал на основі базальту. Місце проходження димоходу має бути захищене від холоду, адже різкі перепади температур можуть зіпсувати конструкцію. Ззовні димохід захищають спеціальним грибком або флюгером.

Усі вищеперераховані характеристики – це азбука для будь-якого професіонала, що займається облаштуванням печей. Але як кажуть, довіряй, та перевіряй. Особливу увагу потрібно звернути на правила, якщо Ви наважитесь будувати піч самотужки. Від правильного проектування й обладнання димоходу залежить не тільки чистота повітря в приміщенні, але й безпека Ваших близьких. Відношення виробленого і втраченого тепла, затрати палива і довговічність всієї конструкції також залежать від якості димоходу. Отже, будівельні норми, поради виробників і здоровий глузд Вам обов’язково знадобляться!

распечатать Головна Печі-каміни Варочні печі Печі-котли Печі на пелетах Димоходи Фотогалерея Відеогалерея Контакти вверх
 
© 2012 Магазин «Маркет Дім». Всі права застереженi.
Розробка сайтів — ABC.NET.UA
Рекламне агенство — компанія «Авеб»