Для замовлення або консультації телефонуйте
 
(097) 777-555-0; (095) 677-555-0.
 

 

Кахельні печі: з глибини століть у ХХІ століття


 


Замовте зворотній дзвоник!Місто затягує нас своєю метушнею, шумом і швидкостями. Ми змушені підкорятися цим ритмам і напруженому способу життя. Намагаючись зберегти свій внутрішній світ і оточити себе лише улюбленими речами, чимало людей обирають для проживання приватні будинки і оформлюють їх на свій смак.

Власники котеджів, заміських будинків або таунхаусів, наприклад, встановлюють кахельні печі. Кахельна піч – це не просто джерело тепла, а й культурне надбання багатьох народів. Століттями вона створювала затишок, обігрівала і прикрашала оселю. Сьогодні вона переживає друге народження: її встановлюють не лише в приватних будинках, й у ресторанах, готелях, арт-кафе, резиденціях. Створено таку й у резиденції Президента Росії в Ново-Огарьово. Біля цієї знаменитої кахельної печі сиділи лідери багатьох держав світу. Її бачать всі, хто дивиться телевізійні репортажі з цієї резиденції.

Самобутнього зовнішнього вигляду печам надає кахель – пластини з обпаленої глини. Протягом багатьох століть глина вбирала в себе дух і майстерність людини. Можливо, саме тому нам так тепло, комфортно і спокійно біля кахельної пічі.

Кахель, який використовується в печах Vesna, які представляє компанія "Маркет-ДIM", виготовляється шляхом змішування кількох видів глини з подальшим сушінням і обпалюванням. Високоякісний матеріал, який виробляється таким чином, застосовують і для зовнішніх, і для внутрішніх поверхонь печі, створюючи тим самим потужний накопичувач тепла. У результаті Ви забезпечуєте обігрів приміщення на тривалий час, при цьому Вам навіть не доводиться часто підкидати дрова, брикети або деревне вугілля.

Топка печі виконана з чавуну і доповнена жаростійким склом, через яке можна спостерігати за полум'ям. Така піч має значну вагу, тому Ви можете не турбуватися про її безпечне встановлення у Вашому будинку.

Велика потужність нагрівання, економне використання палива, тривале горіння, нескладна й безпечна експлуатація – саме ці функціональні особливості якісно вирізняють кахельні печі компанії "Маркет-ДIM".

Поєднання сучасних технологій і старовинного дизайну, помпезності та якогось сільського затишку забезпечить гарний і світлий настрій у Вашому домі, задасть мотив для подальшого оформлення приміщення. Кахельна піч стане не тільки основним елементом інтер'єру Вашого будинку, але й предметом Вашої гордості.

Якщо раніше пічку, облицьовану кахлем, міг дозволити собі поміщик або багатий сановник, то сьогодні така піч доступна багатьом. Незважаючи на складне й трудомістке виробництво (чимало операцій доводиться виконувати вручну), застосування нових технологій, інновацій і досягнень науки дає змогу випускати чудові вироби високої якості.

І, що важливо, вони повністю зібрані й готові до встановлення.

распечатать Головна Печі-каміни Варочні печі Печі-котли Печі на пелетах Димоходи Фотогалерея Відеогалерея Контакти вверх
 
© 2012 Магазин «Маркет Дім». Всі права застереженi.
Розробка сайтів — ABC.NET.UA
Рекламне агенство — компанія «Авеб»