Магазин «Маркет Дім»

http://market-dim.com.ua/?print=1


Піч на дровах: нехай у вашому будинку завжди буде тепло!

Якщо стіни будинку є тілом, то піч – це, безсумнівно, його серце. Ще за давніх часів піч на дровах була джерелом тепла і допомагала господаркам готувати їжу. Саме навколо грубки збиралися ввечері всі члени сім'ї, тому й не дивно, що цей елемент будинку багато разів ставав об'єктом казок, переказів та легенд.


У наші дні печі для дому переживають друге народження. Кілька років тому здавалося, що вони остаточно пішли з будинків у передмістях, звільняючи місце бойлерам та котлам. На щастя, забуття те було тимчасовим. Власники котеджів і дачних будиночків зрозуміли, що навіть найдосконаліші котли, не зможуть замінити печі для дачі, оскільки вони не вимагають проведення комунікацій і працюють абсолютно автономно. Але варто відзначити, що сучасні печі для дому мало чим нагадують своїх попередниць. Сьогодні в моду увійшли надійні і довговічні печі із металу, які виглядають анітрохи не гірше, ніж традиційні цегляні. Окрім того, вони гарантують своїм власникам максимальну безпеку і комфорт.

Піч з Сербії - найкращий подарунок вашому будинку

Якщо вам потрібні красиві і по-справжньому теплі та надійні печі для дачі на дровах, то компанія «Маркет-ДIM» буде рада допомогти вам вибрати якісну продукцію від найвідоміших сербських виробників. Піч буржуйка від сербських майстрів – це зразок якості і бездоганного смаку її володаря. Вона чудово підійде як для приготування їжі, так і для обігріву приміщень.

Звісно, що усі товари, які є в нашому асортименті, відповідають жорстким стандартам якості і мають відповідні сертифікати, що підтверджують їх безпечне використання. Щоб придбати піч прямо зараз, вам достатньо зв'язатися з нами по телефону: 

+38-095-677-555-0 або +38-097-777-555-0.

 

Зателефонуйте нам і подаруйте тепло вашій домівці та її мешканцям!

Товари, які ми реалізовуємо, відповідають найвищим міжнародним стандартам якості.

Наша бездоганна репутація підтверджена великою кількістю наших клієнтів, асортимент та якість товарів задовольнять найвибагливіші смаки.

Ми запропонуємо Вам широку гамму кольорів, різноманітність форм та вишуканий дизайн.

Запрошуємо Вас до співпраці!


© 2012 Магазин «Маркет Дім». Всі права застереженi.